Pamiętaj!

ul. Sielecka 7,
00-738 Warszawa

Edu Szkoła Szybkiego czytania i technik pamięciowych jest firmą edukacyjną specjalizującą się w szkoleniach z zakresu metod efektywnej pracy umysłowej: technikach szybkiego czytania, szybkiego uczenia się i technikach pamięciowych. Oferujemy nowoczesne usługi edukacyjne dla osób indywidualnych i biznesu. 

Edu ma ponad dziewięć lat doświadczenia w szkoleniach z zakresu szybkiego czytania i technik pamięciowych i wciąż rozwija swoją metodę. Kadrę trenerską tworzy zespół psychologów pracujących w Warszawskiej siedzibie Edu.

Podczas szkoleń korzystamy z najlepszych wzorców szybkiego czytania używanych na całym świecie: F. Richaudeu, ("szkoła francuska"), G. Horner, R. Michelmann, T. Werneck ("szkoła niemiecka), T. Buzan ("szkoła brytyjska") i Kuzniecow i Chromow ("szkoła rosyjska") oraz najnowszych odkryć polskich profesorów - E. Nęcka, T. Maruszewski. Warszawska placówka franczyzowa Edu znajduje się na Mokotowie przy ul. Sieleckiej. Szkolenia prowadzimy w naszej placówce, w zaprzyjaźnionych szkołach oraz z dojazdem do kursanta. 

 

Zajęcia Edu są prowadzone według autorskiego programu mgr Bartosza Raszewskiego - psychologa, pedagoga i wieloletniego praktyka w tej dziedzinie. Podczas kursów szybkiego czytania wykorzystujemy najlepsze wzorce autorytetów z zakresu szybkiego czytania z całego świata m.in. Francuskiego Instytutu Pedagogicznego, szkół brytyjskich i niemieckich oraz Uniwersytetu Moskiewskiego.

Nowatorski charakter i unikalną skuteczność metody zawdzięczamy jednak samodzielnym, dwuletnim badaniom prowadzonym przez kadrę trenerów i metodyków Edu w Trójmieście. Efektywność Naszych metod potwierdziły badania prowadzone przez Akademię Marynarki Wojennej i Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w 2008 roku. Dzięki temu otrzymują Państwo produkty oryginalne i wyjątkowe.

Misją firmy jest dostarczanie szerokim rzeszom odbiorców nowoczesnych, wysokiej jakości usług edukacyjnych, dzięki którym zwiększą swój potencjał intelektualny i zdolności do odnoszenia sukcesów w XXI wieku. Jesteśmy przekonani, że przyspieszenie rozwoju intelektualnego jest podstawą do podniesienia komfortu życia w każdej dziedzinie.
Dzisiejszy świat jest oparty na kulturze słowa pisanego, dlatego dajemy naszym klientom umiejętność szybkiego czytania - narzędzie do pracy, nauki i rozwoju. Ta właśnie umiejętność jest najważniejszą korzyścią jaką zyskują nasi Klienci na kursie.

 

 

Cały czas udoskonalamy swoje produkty i dopasowujemy je do potrzeb rynku,
aby klienci otrzymywali tylko praktyczne informacje na podstawie aktualnego stanu wiedzy.