Pamiętaj!

ul. Sielecka 7,
00-738 Warszawa

O nas - w skrócie

Edu ma ponad dziewięć lat doświadczenia w szkoleniach z zakresu szybkiego czytania i technik pamięciowych i wciąż rozwija swoją metodę. Kadrę trenerską tworzy zespół psychologów pracujących w Warszawskiej siedzibie Edu. Warszawska placówka franczyzowa Edu znajduje się na Mokotowie przy ul. Rolnej 195. Szkolenia prowadzimy w naszej placówce, w zaprzyjaźnionych szkołach oraz z dojazdem do kursanta.

O nas

Edu Szkoła Szybkiego czytania i technik pamięciowych jest firmą edukacyjną specjalizującą się w szkoleniach z zakresu metod efektywnej pracy umysłowej: technikach szybkiego czytania, szybkiego uczenia się i technikach pamięciowych. Oferujemy nowoczesne usługi edukacyjne dla osób indywidualnych i biznesu.

Czytaj dalej...

Z łatwością odniesiesz sukces!

Zajęcia Edu są prowadzone według autorskiego programu mgr Bartosza Raszewskiego - psychologa, pedagoga i wieloletniego praktyka w tej dziedzinie. Podczas kursów szybkiego czytania wykorzystujemy najlepsze wzorce autorytetów z zakresu szybkiego czytania z całego świata m.in. Francuskiego Instytutu Pedagogicznego, szkół brytyjskich i niemieckich oraz Uniwersytetu Moskiewskiego.

Czytaj dalej...

Wybierz nas!

Kursy dla dzieci

Szybsza nauka, to więcej czasu na przyjemności. Nauczymy Twoje dziecko jak uczyć się skutecznie i przyjemnie!

Kursy dla młodzieży i dorosłych

Przepis na sukces? Szybsza nauka, czytanie ze zrozumieniem, lepsza pamięć i koncentracja, MASZ TO!

Kursy przyspieszone

Nie pozwól na nudę w wakacje i ferie. Pracuj nad sobą i nie zmarnuj wolnego czasu. Połącz przyjemne z pożytecznym.

Kursy dla firm

Podaruj swoim pracownikom większą efektywność, podnieś ich pewność siebie i zaangażowanie. Efekty są najlepszą motywacją!

15

LAT

400

SZKOLEŃ

100%

SUKCESÓW

875

KLIENTÓW