Mistrz Sztuki Kowalskiej - Tomasz Brokman

Kontakt telefoniczny: +48 602 215 132

Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W mailu proszę określić, który wzór Państwa interesuje wpisując numer miniaturki z galerii.

Po kliknięciu na zdjecie w galerii będzie możliwy podgląd innych zdjęć danego wzoru.

Zapraszam do współpracy.

 


Lampy nie muszą być nudne i sztampowe. Rynek wyposażenia wnętrz mieszkalnych i biurowych zalany jest seryjną masową produkcją. Lampy kute z naszej pracowni kowalskiej są dokładnym przeciwieństwem seryjnej masowej produkcji. Wykonane całkowicie ręcznie, z dbałością o najdrobniejszy szczegół, są zupełnie unikatowe i jedyne w swoim rodzaju. Zarówno awangardowe jak i klasyczne i minimalistyczne, ustawione w odpowiednim miejscu salonu potrafią stworzyć niezwykły klimat oryginalności z magią ręcznie wykonanych przedmiotów z metalu.

Jeśli w ofercie sklepów nie znajdziecie Państwo nic, co was zainteresuje,  zapraszamy do naszej pracowni kowalstwa artystycznego. Tutaj znajdziecie niepowtarzalne lampy kute, które idealnie wpasują się w tradycyjne i nowoczesne wnętrza. Dzięki ręcznemu wykonaniu kute lampy mogą przybierać właściwie dowolne kształty. Bardziej futurystyczne, o kanciastych kształtach idealnie wpiszą się w minimalistyczny wystrój.

Klasyczne wnętrza wspaniale oświetlą lampy w klasycznych kształtach, lub nawiązujące stylem do minionych epok. Pamiętajmy, aby dopasować do wielkości pomieszczenia ilość lamp oraz moc żarówek. To istotne nie tylko z punktu estetycznego, ale również ze względu na wzrok. W nieoświetlonym pokoju oczy się szybciej męczą i mogą się popsuć. Oświetlenie nie musi się kończyć na lampie sufitowej. Warto dobrać więcej punktów światła o mniejszej mocy, nada to pomieszczeniu niepowtarzalny charakter.

 

Lampa 01
Lampa 02
Lampa 03
Lampa 04
Lampa 05
Lampa 06
Lampa 07
Lampa 08
Lampa 09
Lampa 10
Lampa 11
Lampa 12
Lampa 13
Lampa 14
Lampa 15
Lampa 16
Lampa 17
Lampa 18
Lampa 19
Lampa 21
Lampa 22
Lampa 23
Lampa 24
Lampa 25
Lampa 26
Lampa 27
Lampa 28
Lampa 29
Lampa 30
Lampa 31
Lampa 32
Lampa 33
Lampa 34
 
 
Powered by Phoca Gallery